Werkgroepen

Waar een klein dorp het grote verschil in kan maken, is dat wij samen veel voor elkaar kunnen krijgen. N!SO gelooft in samenwerken voor hetzelfde doel: ons mooie dorp nog aantrekkelijker te maken voor onszelf én voor onze gasten. Kortom: samen kunnen we het Rooien!

Fietstunnel

Trots op Rooi

Rooienaren zijn trots op Rooi. Zij koesteren en bouwen aan de levendigheid. Alle bedrijven waaronder de horeca en recreatie dragen het groen, het levendige centrum, het mooie buitengebied én de gemeenschap een warm hart toe waar wij elkaar graag helpen. Onze gasten voelen zich hier tussen de gastvrije levensgenieters snel thuis en vinden precies datgene waar wij zo trots op zijn: midden in Meierijstad, aan de prachtige Dommel, als groen verwendorp tussen de steden. Verrassend, groots genieten in Natuurlijk! Sint-Oedenrode.

Werkgroepen

Willen wij ook in de toekomst blijven genieten van een levendig centrum, dan is het belangrijk dat wij onze krachten bundelen en taken meer verdelen. Daarom stelde N!SO in 2019 – in samenwerking met Rooi2000 en Centrum Management – werkgroepen op voor het centrum van Sint-Oedenrode. Zo krijgen alle ondernemers uit het centrum de kans om iets te betekenen voor het dorp. Maar ook andere mensen met goede ideeën mogen zich aanmelden voor een werkgroep. 

Koeien

Werkgroepen centrum 

Hieronder vind je een opsomming van de werkgroepen in het centrum met daarbij de contactpersoon vanuit N!SO.
Voor welke werkgroep meld jij je aan?

Werkgroep Website

Swinde: swinde@natuurlijksintoedenrode.nl

Werkgroep Evenementenplanning

Maud: maud@natuurlijksintoedenrode.nl

Werkgroep Promotie ‘verrassend groots genieten’

Swinde: swinde@natuurlijksintoedenrode.nl

Werkgroep diverse Evenementen

Ralf: ralf@natuurlijksintoedenrode.nl
Bram: bram@natuurlijksintoedenrode.nl

  • Voorjaarsevenement: Rooi zet de bloemetjes buiten
  • Koningsdag
  • Rooi is uit de Kunst (div evenementen in dorp)
  • Jaarmarkt
  • Zomermaanden ‘muziek in het centrum’
  • Luuk’s Poppentheater
  • Kermis
  • Fokpaardendag
  • Market Garden
  • Rooi vol Koren (1x in 2 jr)
  • Pruuf ’t Sund

Winter werkgroep

Bram: bram@natuurlijksintoedenrode.nl

Werkgroep Centrum

Ralf: ralf@natuurlijksintoedenrode.nl
Bram: bram@natuurlijksintoedenrode.nl

Werkgroep Markt/Leegstand

Mart: mart@natuurlijksintoedenrode.nl

Werkgroep potjes

Bart: bart@natuurlijksintoedenrode.nl

Meld je aan!

Wil jij deelnemen aan een werkgroep of heb je leuke ideeën voor Sint-Oedenrode? Stuur dan jouw reactie naar: info@natuurlijksintoedenrode.nl 

Vragen?

Mocht je verder nog vragen hebben, neem dan contact op met: 
Arijanne Mettler, projectleider N!SO: arijanne@natuurlijksintoedenrode.nl 

‘Waar een klein dorp groot in kan zijn,
is dat we veel, heel veel organiseren.’